08.08.2021
08.08.2021

Łany , Kratki 24 Cena : Proszę o kontakt Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Drzwiczki rewizyjne do kominka Kratki24

Firma Kratki24 specjalizuje się w sprzedaży i produkcji wysokiej klasy kratek wentylacyjnych, kominkowych i akcesoriów. Głównym zadaniem Kratki24 jest dostarczanie funkcjonalnych produktów wyróżniających się efektownym wykończeniem i precyzyjną zaprojektowania.


 


W asortymencie firmy znajdują się kratki w całkowitej gamie wariantów, które są prawdziwą ozdobą wnętrz. Są to między innymi popularne kratki wentylacyjne „Ślicznotka”, „Nemo” i „Ciacho”, kratki kominkowe, przemysłowe, czerpnie i wyrzutnie powietrza, drzwiczki rewizyjne, akcesoria wentylacyjne, kominkowe, instalacyjne. Są wytwarzane ze stali nierdzewnej polerowanej, matowej i satynowej, stali ocynkowanej, kwasoodpornej , a dodatkowo stali lakierowanej na różnorakie kolory. Dostępne są też kratki miedziowe i mosiężne.


 


W Kratki24 istnieje sposobność utworzenia kratek na zamówienie w zgodzie z życzeniami nabywców. Kratki kupić można w dobrych sklepach budowlanych i z artykułami kominkowymi , a dodatkowo w sklepie internetowym . Zapraszamy do odwiedzenia strony www i sprawdzenia wszystkich dostępnych modeli.


 


kontakt:


 


Drzwiczki rewizyjne do kominka Kratki24


https://kratki24.pl/pl/c/Drzwiczki-rewizyjne/33