08.08.2021
08.08.2021

Łany Adres : Owocowa 15 , Rade24 Cena : Proszę o kontakt 713 811 508 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Kratki kominkowe i kominowe Rade24

Przedsiębiorstwo RADE specjalizuje się w produkcji kratek do kominków, wentylacyjnych i drzwiczek rewizyjnych. Oferuje najlepszej jakości artykuły cechujące się zarówno interesującym wyglądem, jak i wytrzymałością i funkcjonalnością, co sprawia, że jest dzisiaj jednym z liderów w swej branży. 


 


Firma oferuje artykuły takie jak: 


kratki kominkowe 


kratki wentylacyjne 


kratki do domu, na przykład do kuchni, łazienki 


drzwiczki rewizyjne 


czerpnie i wyrzutnie powietrza 


akcesoria. 


 


Poza tym oferuje czerpnie i wyrzutnie powietrza oraz drzwiczki rewizyjne oraz dodatki montażowe. Są one produkowane wyłącznie ze sprawdzonych półproduktów, w szczególności stali nierdzewnej i stali kwasoodpornej. Także istnieje opcja kupna elementów malowanych na wyselekcjonowane kolory. Firma może także wykonać kratki kominkowe na indywidualne zamówienie zgodnie z potrzebami interesanta, przykładowo we wskazanym formacie, kształcie czy kolorze, ażeby pasowały do konkretnego rodzaju otworu czy też stylu wnętrza. 


 


Produkty RADE można nabyć w sklepie WWW firmy, w którym można też szczegółowo zaznajomić się z wszelkimi jej towarami. Firma zapewnia krótkie terminy wysyłki zamówień. Zachęcamy serdecznie do wybrania produktów od RADE! 


 


Kontakt: 


Kratki kominkowe i kominowe Rade24


ul. Owocowa 15 


55-002 Łany 


Tel.: 713 811 508 


url: https://www.rade24.eu/


e-mail: sklep@rade.pl